209. V podhůří Alp
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 41 x 52 cm
Konec dražby: 09.05.2022 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč