209. Zika - Fénix a vejce 2ks

Signováno a datováno na reverzu, keramický glazovaný reliéf v rámu.
Materiál: keramika, datace: 1990
Rámování: 13 x 13 cm

Konec dražby: 15.02.2023 21:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč