67. Žena v plášti
Autor: František Navrátil
(1932 Borkovany (Břeclav) - 2012 Borkovany (Břeclav))
signováno a datováno na plintě
Materiál: sádra, datace: 1984
Výška: 77 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč