12. Slunečnice

Autor: Petr Zubalík
(1943 Zlín)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na sololitu, datace: 1974
Šířka: 50 cm, výška: 71 cm, rámování: 90 x 69 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:07 SELČ

Zbývá: 20d 8h 43m 14s

Vyvolávací cena: 1 300 Kč