6. Dvě
Autor: Petr Mazáč
(1976 Valašské Meziříčí)
signováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl
Šířka: 90 cm, výška: 110 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 04.11.2020 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 000 Kč