6. Dvě

Autor: Petr Mazáč
(1976 Valašské Meziříčí)

signováno vpravo dole, volné plátno
Technika: akryl
Šířka: 90 cm, výška: 110 cm, rámování: nerámováno

Konec dražby: 04.11.2020 20:02 SEČ

Zbývá: 7d 15h 30m 44s

Vyvolávací cena: 25 000 Kč