Benátská vise XVI stol.

Autor: Josef Matěj Gottlieb
(1882 Praha - 1967 Praha)

signováno vpravo dole,na reversu autorský přípis a datace, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1954
Šířka: 32 cm, výška: 26 cm, rámování: 30 x 36 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč