131. Baletka
Autor: Vlastislav Boháč
(1921 Malšice (Tábor) - 2014 Malšice (Tábor))
monogramováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 29,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 50 x 37,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.08.2021 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč