145. Zřícenina/ hříbky
Autor: Vlastislav Boháč
(1921 Malšice (Tábor) - 2014 Malšice (Tábor))
signováno vlevo dole, nerámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč