55. Vzpomínka na Göteborg I.
Autor: Vlastislav Boháč
(1921 Malšice (Tábor) - 2014 Malšice (Tábor))
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1950
Šířka: 57 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 70 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč