21. Keramický talíř
Značeno vrytým podpisem, průměr 26 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 25.01.2023 19:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč