Luční kvítí
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm
Konec dražby: 21.09.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč