21. Marquis - Pivoňky ve váze
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 55 cm, rámování: 69 x 60 cm
Konec dražby: 13.04.2023 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč