21. Signováno AL - Vojáci
Signováno AL vpravo dole, na zadní straně několik štítku nejasného původu. paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23,5 cm, výška: 17 cm, rámování: 39 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.04.2019 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč