21. Zlaté kapesní hodinky Glashutte

dvouplášťové zlaté kapesní hodinky ryzost: 585/1000, sériové číslo: 207553, značeno na ciferníku, průměr cca 41 mm. Osvědčení puncovního úřadu přiloženo, chod nevyzkoušen. Uloženo v etui
Materiál: Zlato 585/1000
Váha: 110,70 g
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.01.2021 20:08 SEČ

Zbývá: 2d 7h 42m 10s

Vyvolávací cena: 11 000 Kč