Slunečnice
signováno a datováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1982
Šířka: 54 cm, výška: 81 cm, rámování: 91 x 65 cm
Konec dražby: 14.06.2023 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč