Rujána - XL Formát

Autor: Přemysl Janíček
(1925 - 2009)

Monogramováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1966
Šířka: 100 cm, výška: 81 cm, rámování: 87 x 106 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč