Tiskárna Prometheus

Autor: Milada Těhníková
(1931 - ?)

Signováno vpravo dole, na reversu autorský popisek
Šířka: 42 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 08.11.2021 22:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč