183. Přívoz
Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)
Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 55 cm, výška: 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.04.2022 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč