187. Podzim

Autor: Josef Vorel
(1897 - ?)

Signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm

Konec dražby: 04.04.2022 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč