Snídaně

Autor: Miroslava Zychová
(1945 Polička)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 12/50, volný list
Technika: suchá jehla
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 34 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:50 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč