116. Lodičky na břehu

Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský tisk, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 10 cm, výška: 5 cm, rámování: 20 x 25 cm

Konec dražby: 08.03.2021 21:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč