151. Šachy
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 101/170 vlevo dole. Volný list
Technika: lept, datace: 1994
Šířka: 11,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 27 x 19 cm
Konec dražby: 08.03.2022 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč