Zátiší

Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)

Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 28/30, volný list.
Technika: lept, datace: 1979
Šířka: 14,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 35,5 x 24,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 05.02.2024 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč