Dvorek

Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)

Signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno
Technika: lept, datace: 1994
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč