58. Dívka v zrcadle
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
Signováno dole uprostřed tužkou, , zaskleno, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 X 21 cm
Konec dražby: 08.03.2021 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč