Dívka v zrcadle

Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)

Signováno dole uprostřed tužkou, , zaskleno, paspartováno
Technika: lept
Šířka: 10 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 X 21 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč