64. Krajina
Autor: Jindřich Pileček
(1944 - 2002)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Datace: 1991
Šířka: 25 cm, výška: 31 cm, rámování: 58 x 49 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč