130. Bonsaj
Autor: Olga Vychodilová
(1949)
signováno a číslováno 36/100 uprostřed dole, volný list
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 6 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.05.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč