182. Divoženka
Autor: Olga Vychodilová
(1949)
Signováno a datováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 31 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč