Divoženka

Autor: Olga Vychodilová
(1949)

Signováno a datováno vpravo dole, volně v paspartě
Technika: lept, datace: 1982
Šířka: 20 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 45 x 31 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč