216. Potěšení pro oko
Autor: Olga Vychodilová
(1949)
signováno a číslováno 48/100 uprostřed dole, volný list
Technika: lept
Šířka: 6,5 cm, výška: 7 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč