165. Noční výhled Dirigentky

Autor: Jindřich Koukolský
(1912 - 1971)

Signováno vlevo dole, číslováno 3/10, volně v paspartě
Technika: litografie
Šířka: 29 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 31 x 45 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč