56. Na Otavě

Autor: František Mracký
(1900 - 1971)

Signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 46 cm, výška: 59 cm, rámování: 68 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč