111. Na potoce

Autor: František Holan
(1882 Předbořice - 1949)

signováno vlevo dole, datováno 1947
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 48 cm, výška: 44 cm, rámování: 54 x 59 cm

Konec dražby: 25.09.2017 21:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč