19. Letní krajina v Leči

Autor: František Holan
(1882 Předbořice - 1949)

Signováno vlevo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo
Šířka: 42 cm, výška: 37 cm, rámování: 52 x 56m

Konec dražby: 04.11.2020 20:09 SEČ

Zbývá: 7d 18h 46m 13s

Vyvolávací cena: 3 500 Kč