108. Příboj
Autor: Jaroslav Poš
(1894 Praha - 1970 Tučapy)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno. Datováno: 1937?
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 45 cm, rámování: 61 x 86 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč