Osobnost
Autor: Jaroslav Poš
(1894 Praha - 1970 Tučapy)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1936
Šířka: 53 cm, výška: 85 cm, rámování: 93,5 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.07.2023 21:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč