122. Kuřácké zátiší
Autor: Vilém Plocek
(1905 - 2001)
Signováno a datováno dole uprostřed, paspartováno a zaskleno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: malba/karton, datace: 1989
Šířka: 29 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 48 x 44 cmm
Konec dražby: 12.12.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč