Vodní květ na řece

Autor: Vilém Plocek
(1905 - 2001)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno, na reversu autorský přípis a razítko
Technika: tempera, datace: 1969
Šířka: 60 cm, výška: 44 cm, rámování: 71 x 85 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:58 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč