54. Květy s lodičkou
Autor: Vilém Plocek
(1905 - 2001)
Datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1982
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 30 x 34 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč