54. Květy s lodičkou

Autor: Vilém Plocek
(1905 - 2001)

Datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1982
Šířka: 17 cm, výška: 13 cm, rámování: 30 x 34 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:26 SEČ

Zbývá: 11d 15h 20m 26s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč