Domek u rybníka

Autor: Eustach Kadlec
(1920 - 1980)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Šířka: 73 cm, výška: 33 cm, rámování: 37,5 x 77,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč