U skály

Autor: Eustach Kadlec
(1920 - 1980)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Šířka: 73 cm, výška: 33 cm, rámování: 36 x 76 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč