Akt
Autor: Eustach Kadlec
(1920 - 1980)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 54 cm, rámování: 59,5 x 105,5 cm
Konec dražby: 23.11.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč