Pastorála

Autor: James Stark
(1794 Norwich - 1859 Londýn, Velká Británie)

signováno vlevo dole, rámováno s nápisem James Stark
Technika: olej na dřevě, materiál: dřevo, datace: XIX. století
Šířka: 44 cm, výška: 25 cm, rámování: 49 x 67 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč