Zimní krajina

Autor: Jaroslav Pik
(1899 - 1978)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, materiál: karton
Šířka: 73 cm, výška: 55 cm, rámování: 65 x 85 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč