Výhled do kraje

Autor: Jan Malý
(1898 Praha - 1954)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1924
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 29 x 37 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč