48. Chalupy
Autor: Jan Malý
(1898 Praha - 1954)
signováno vpravo dole, datováno 26
Technika: litografie na kartonu, datace: 1926
Šířka: 34 cm, výška: 42 cm, rámování: 57,5 x 50 cm
Konec dražby: 07.12.2017 18:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč