155. Před bouřkou
Autor: Pavel Vacek
(1945 Zliv (České Budějovice))
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Šířka: 35 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 46 cm
Konec dražby: 04.11.2020 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč