Před bouřkou

Autor: Pavel Vacek
(1945 Zliv (České Budějovice))

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Šířka: 35 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 46 cm

Konec dražby: 04.11.2020 21:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč