Vesnice s potokem

Autor: Anastas Procházka
(1891 Silůvky - 1915 Halič)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 52 x 62 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:48 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč