186. Podzimní kopce
Autor: Josef Michl
(1899 - 1993)
Signováno vpravo dole, nerámováno, Silně poškozená malba, na reversu nalepený štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm
Stav: silně poškozená malba
Konec dražby: 07.06.2021 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč