Lesní cesta

Autor: Josef Michl
(1899 - 1993)

Signováno dole uprostřed, nerámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 20,5 cm, výška: 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč