Stromořadí

Autor: Josef Michl
(1899 - 1993)

Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 16,5 cm, výška: 13 cm, rámování: pošk. 20 x 24 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:02 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč